KONST / Litografier / Litografi 15328240
nr 1532 8240
Emil Johanson-Thor
(1889-1958), Sverige
Litografi, Signerad. Bildmått: 35x16 cm, yttermått inklusive ram: 52x41 cm
måndag 3 april 2023
kl 18:33:01
Emil Johanson-Thor
Läs mer om Emil Johanson-Thor